Program:
1 Haziran 2009 Pazartesi
ANA SAHNE
- 20:00 Palaspandıras
- 20:30 The Nightshifters
- 21:30 Iya Waves http://www.myspace.com/iyawaves
- 23:00 Fairuz Derin Bulut http://www.myspace.com/fairuzderinbulut
- 00:30 İstanbul Ska Foundation http://www.myspace.com/istanbulska
ALTERNATİF SAHNE
- 17:00 Neva
- 18:00 Beşincirenk
- 19:00 Yora
- 20:00 Oğuz Şahin
- 21:00 Ali ARSLAN, Hakan Yıldırım
- 22:00 Barış İlkhan
- 23:00 Erkan Karaer, Cihan Kula
- 00:00 Sinan Çatak, Serhan Aydemir (dinamo 103.8)
- 01:00 Electrolog (machinist), Burax(machinist)
2 Haziran 2009 Salı
ANA SAHNE
- 20:00 Harun Topaloğlu http://www.myspace.com/grupentu
- 21:30 Kırıka http://www.myspace.com/kirikasmyrna
- 23:00 Al Jawala http://www.jawala.de/ http://www.myspace.com/aljawala
- 00:30 Rumblefish http://www.myspace.com/rumblefishtr
ALTERNATİF SAHNE
- 17:00 Trubadoor
- 18:00 Nötr Sokak
- 20:00 Tripart
- 21:00 Kupka
- 22:00 Kafabindünya
- 23:00 Emrah Yalçın
- 00:00 Julie Winters
- 01:00 Electrolog (machinist)
3 Haziran 2009 Çarşamba
ANA SAHNE
- 20:00 Yolda http://www.myspace.com/yoldaistanbul
- 21:30 Kolektif İstanbul http://www.kolektifistanbul.com/ http://www.myspace.com/kolektifistanbul
- 23:00 Selim Sesler http://www.selimsesler.com/ http://www.myspace.com/selimsesler
- 00:30 Baro Banda http://www.myspace.com/barobanda
ALTERNATİF SAHNE
- 17:00 Blues On
- 18:00 Keep In Touch
- 19:00 Eski Kafa
- 20:00 Soaked
- 21:00 Root Select
- 22:00 Post
- 23:00 2Get4
- 00:00 İlkay Türk
- 01:00 Can Ergün Alp Döşeyenler
4 Haziran 2009 Perşembe
ANA SAHNE
- 20:00 Otomatik Pilot
- 21:30 süpriz bir isim
- 23:00 Yasemin Mori http://www.yaseminmori.org/ http://www.myspace.com/yasemori
- 00:30 Nekropsi http://www.nekropsi.com/ http://www.myspace.com/nekropsinekropsi
ALTERNATİF SAHNE
- 17:00 Ispanak
- 18:00 Nuve
- 19:00 Revolters
- 20:00 Lifelock
- 21:00 Pick Pocket
- 22:00 Stage Invaders
- 23:00 Kaanmoon
- 00:00 Psytiger
- 01:00 Tihulu
5 Haziran 2009 Cuma
ANA SAHNE
- 20:00 Norrda http://www.myspace.com/norrda
- 21:30 Burç Tuncer http://www.myspace.com/burctuncer
- 23:00 Jojo De Freq http://www.jojodefreq.com/ http://www.myspace.com/jojodefreq
- 00:30 LCD Soundsystem (Tyler Pope Dj Set) http://www.lcdsoundsystem.com/ http://www.myspace.com/lcdsoundsystem
- 02:00 Taylan http://www.myspace.com/taylanyilmaz
ALTERNATİF SAHNE
- 17:00 Eskiz
- 18:00 Candan
- 19:00 Ayten Ruj
- 20:00 Kırkbinsinek http://www.lastfm.com.tr/music/K%C4%B1rkbinsinek
- 21:00 Güray Binay & Pscho Pop
- 22:00 Native project
- 23:00 Gumus
- 24:00 G.G
- 01:00 Dub Hadisesi
--
Her sene gerceklesen geleneksel bahar senliklerini bu sene 1-5 haziran tarihleri arasinda AKADEMIFEST2009 adi altinda gerceklestiriyoruz.Herkes bilirki senelerdir senlige finaller ve teslimler yuzunden cok fazla insan katilamamistir ve cogu kiside arada kalmisitr tarihi hazirana almamizin sebebide budur. Bu sene herseyi bitiryoruz sinavlar olsun finaller olsun notlari ogreniyoruz gecen arkadaslar geliyor iciyorlar egleniyorlar muzik dinliyorlar, kalan arkadaslarda uzulmuyorlar onlarda egleniyorlar..:)) Memleketine evine gidecek arkaslarda bi hafta daha ertelesin biletlerini derim ben..Bu sene festival kacmaz..
Bu arada unutmadan ekliyelim.:
AKADEMiFEST2009 Mimar Sinan Universitesinde okumakta olan ogrencilerine saat farki olmadan (7den onde 8 den sonra filan..:)) kesinlikle UCRETSIZDIR..
Herkese simdiden iyi eglenciler dileriz..
AKADEMIFEST2009 Org. Com.